niedziela, 17 stycznia 2016

5 urodziny LupusUnleashed


Cześć i czołem!

Dziś LupusUnleashed obchodzi piąte urodziny, a tym samym wkracza w szósty rok działalności. Miniony rok pięknisty obfitował w ciekawe płyty i kilka świetnych koncertów, a także w zmiany personalne. Z powodów osobistych musiał od nas odejść redaktor Babski, na chwilę pojawił się redaktor Stankiewicz (którego kojarzycie zapewne z bloga Filmy, które ryją banię zbyt mocno), dołączył do nas redaktor Chamera i odeszła redaktorka Barysz. Cóż, naturalna kolej rzeczy, bo nic nie jest wieczne. Trzon redakcji wciąż został ten sam. Był to czas spotkań, zmian i wysokich wyników oglądalności, ale przede wszystkim muzycznych odkryć - nie zawsze oczywistych i wymykającym się jednoznacznym kategoriom. Dla nas był to rok ważny, bo choć niełatwy to taki jak sobie zamarzyliśmy - pięknisty. W szczodrym, przyszedł czas na zmiany.

Witamy w nowej odsłonie LU, która mamy nadzieję przypadnie Wam do gustu. Szare tło i większe litery nie powinny się tak zlewać jak dotychczas, a wszystkie elementy boczne znajdziecie w jednym miejscu, po prawej stronie bloga. W przyszłości popracujemy jeszcze nad rozwijanym menu, bo obecne jest dość rozbudowane i niektórym trochę może burzyć estetykę. Intensywniej będziemy też używać naszego kanału youtube, na którym już niedługo będzie pojawiać się więcej filmów, nie tyko z koncertów, ale także ze spotkań redakcyjnych, a także z naszymi gośćmi. Pojawi się więcej podcastów będącymi dalszym ciągiem odświeżonej formuły "W Cztery Uszy", w której będziemy przeprowadzać wywiady z gośćmi, zachęcać podobnie jak w recenzjach do przesłuchania płyt, a także w miarę możliwości robić podsumowania miesięczne.

Co zatem przyniesie nam rok szczodry? Liczymy na ciekawe spotkania, udane koncerty oraz mnóstwo świetnych płyt, czego sobie, a szczególnie Wam życzymy, bo o muzyce piszemy ze słyszenia, ale zawsze z pasją! Zdmuchnijcie świeczki razem z nami i stay unleashed!

Redaktor naczelny bloga LupusUnleashed wraz z całą redakcją
Krzysztof "Lupus" Śmiglak, Marcin Wójcik, Łukasz Chamera

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz