Współpraca


Słuchasz muzyki i chcesz się podzielić swoimi wrażeniami i odczuciami? Nie ograniczasz się do jednego gatunku muzycznego? Lubisz chodzić na koncerty? Potrafisz w ciekawy sposób pisać i nie boisz się krytyki? Interesują Cię nowości? A może grzebiesz w starociach i masz tendencje do wykopywania dawno zapomnianych perełek? Eksperymentujesz? Siedzisz w alternatywie albo szeroko pojętej muzyce ekstremalnej? Lubisz bawić się słowem, gatunkami i skojarzeniami?

Jeśli spełniasz te kryteria i chcesz spróbować swoich sił w współtworzeniu misji bloga LupusUnleashed - napisz!. Przedstaw nam siebie! Nie wnikam w Twoją opinię, ani ocenę. Nie zapewniam zarobków, a jedynie satysfakcję, możliwość rozwoju warsztatu i przede wszystkim dużą ilość muzyki, którą warto opisać (sam decydujesz o czym chcesz pisać i kiedy chcesz pisać, czasem naczelny też coś podsunie lub zaproponuje).

Zainteresowany? Pisz na maila: lupusunleashed@onet.pl (W temacie proszę wpisać "LupusUnleashedWspółpraca" - w taki właśnie sposób, inne nie będą czytane - wraz z próbkami swoich tekstów. Zastrzegamy sobie nawiązanie współpracy z jednym lub dwoma wybranymi autorami).

Pozdrawiamy bardzo serdecznie, Lupus i Jarek Kosznik.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza