piątek, 25 kwietnia 2014

Konkurs LupusUnleashed: Tribute to Ronnie James Dio - This Is Your Life

 
Dwie z nich niedługo znajdą nowego właściciela...

Mamy dla Was dwa egzemplarze "Tribute to Ronnie James Dio - This Is Your Life" i dlatego pragniemy Was zaprosić do konkursu, w którym dwie osoby wygrają płytę. Zasady są proste:

1. Konkurs trwa od 25 IV 2014 do 12 V 2014 (włącznie).

2. Zwycięzcę ogłosimy na facebooku (na stronie wydarzenia i na stronie bloga), mailowo oraz na blogu w dniu 16 V 2014 roku.

3. W konkursie może wziąć udział każdy. Jeśli dotychczas nie polubiłeś/aś naszego facebooka, zachęcamy do wykonania tej prostej czynności. Jeśli już to uczyniłeś/aś, dziękujemy.

4. Aby wygrać płytę należy napisać krótką wypowiedź, w której odpowiesz na takie pytanie:

Dlaczego Ronnie James Dio był, jest i będzie największym i jednym z najważniejszych wokalistów metalowych w historii muzyki rockowej i metalowej?

5. Dwie najciekawsze, zdaniem Redakcji, odpowiedzi zostaną nagrodzone płytą. Obie wypowiedzi zostaną opublikowane na blogu.

6. Odpowiedzi prosimy przysyłać na naszego maila: lupusunleashed@onet.pl w temacie wiadomości wpisując "Konkurs Dio", a w treści odpowiedź oraz dane osobowe (imię i nazwisko). Odstępstwa od reguły będą traktowane jako spam. Jedna osoba może przysłać tylko jednego maila.

7. Płyty zostaną wysłane pocztą lub (preferowane) do odbioru własnego podczas LupusFest V, który odbędzie się 8 czerwca bieżącego roku w gdyńskim Uchu.

Redakcja LupusUnleashed w składzie: Lupus, Wójcik, Babski i Kahun

Wydarzenie na facebooku: klik, a nasza recenzja tutaj.

1 komentarz:

  1. Przypominamy, że konkurs trwa! Facebook jest głupi i ograniczył moderację terminu i nie można ustawić do kiedy trwa, ale to i tak macie opisane w regulaminie.

    Jest jeszcze wcześnie i zaledwie dwie osoby wyraziły "facebookowe" zainteresowanie (organizatorzy są bowiem wyłączeni z konkursu), ale przypominamy, że aby wygrać płytę trzeba odpowiedzieć na pytanie i przysłać nam odpowiedź - sama deklaracja nic nikomu nie da, jak w tym przysłowiu o Salomonie.

    Pozdrawiamy!

    OdpowiedzUsuń