czwartek, 12 marca 2015

Konkurs 4: Plug & Play/30daysofline - zaproszenia na koncert


Niektórzy z Was pewnie już wiedzą, że niedawno nawiązaliśmy współpracę z Make Music Agency. W ramach tej współpracy niedługo ogłosimy dwa duże płytowe patronaty, a tymczasem czas na konkurs! Możecie w nim wygrać dwa podwójne zaproszenia na koncert zespołu Plug & Play oraz 30daysofline. Szczegóły znajdziecie w rozwinięciu!


Mamy do oddania w dobre ręce dwa podwójne zaproszenia na koncert zespołów Plug & Play oraz 30daysofline, który odbędzie się 20 marca 2015 roku w Arkadach Kubickiego w Warszawie. Oba zespoły przymierzają się do wydania nowych płyt i z całą pewnością zaprezentują mnóstwo pięknych dźwięków, w sam raz na powitanie wiosny!

Co trzeba zrobić? Wystarczy wysłać do nas krótkiego maila (na lupusunleashed@onet.pl), w którym wyjaśnicie dlaczego to właśnie wy powinniście dostać wejściówkę na ten wyjątkowy wieczór. W tytule maila wpisujcie "30P&P - koncert". O wygranej poinformujemy informacją zwrotną. Koniecznie podajcie też z jakiego jesteście miasta (poza Trójmiastem możliwie adres wysyłkowy), gdyż w przypadku wygranej czas dostarczenia zaproszenia będzie odgrywał kluczową rolę (odbiór osobisty lub wysyłka)! Na zgłoszenia czekamy do wtorku 17 marca 2015 roku do godziny 12:00. 


Organizatorzy są tradycyjnie wyłączeni z konkursu. Poniżej zaś możecie przeczytać o obu zespołach:

Plug&Play to polski zespół muzyczny znany z łączenia melodii kojarzonych z lepszą stroną lat osiemdziesiątych ze współczesnymi tanecznymi rytmami. Znakiem rozpoznawczym Plug&Play jest szeroko brane elektryczne i elektroniczne brzmienie, często niesztampowe instrumentarium, męsko-damskie wokale oraz stylistyczne skoki w bok sprawiające, że styl grupy jest nie do podrobienia.

Zdążyli zaskarbić sobie zarówno uznanie blogosfery, zainteresowanie dziennikarzy muzycznych (zwłaszcza wydaną w 2013 roku przebojową epką Reisefieber), jak i sympatię fanów muzyki niezależnej w Polsce i za granicą.

Plug&Play skutecznie przebija się do świadomości słuchaczy, zbierając wyróżnienia i nagrody - Reisefieber EP uznana zostałą między innym przez blog We are from Poland epką roku. Koncerty grupy to konkretna porcja witalnego grania, kompozycji przemyślanych i wykonywanych z pełnym zaangażowaniem na scenie.


Skład zespołu:
Kuba Majsiej - vocals, guitars, synths
Wojciech Papierz - bass
Wojciech Bernatowicz - synths
Maciej Stachyra - drums, percussions
Luiza Orpik - vocals. guitar
Strona internetowa:  http://www.plugandplayband.com/
Facebook:  https://www.facebook.com/pandpband/timeline
Bandcamp: http://plugandplay.bandcamp.com/
Twitter: https://twitter.com/plugandplayband
30daysofline to formacja Indie rockowa ze Świecia. Ich utwory opowiadają o tolerancji, czerpaniu radości z życia, miłości, oraz o tym, że nie wszystko co jest zwane „passe” czyli przebrzmiałe i niemodne, musi być złe. Czerpią inspiracje z różnych źródeł, a wśród swoich ulubionych kapel Indie rockowych wymieniają: Foals, The Drums, Two Door Cinema Club, Vampire Weekend czy The Maccabees. Grupa posiada bogate doświadczenie sceniczne, od koncertów w klubach po koncerty plenerowe z gwiazdami estrady. W sojej dyskografii mają ciepło przyjęte zarówno przez fanów jak i media EP – „Kontrasty”, „Odczaruj”. „Singiel „Hsitoria prosta” wraz z wydanym w grudniu ubiegłego roku „Otępiały” jest zapowiedzią płyty długogrającej, którą 30daysofline zamierza zaprezentować w 2015 roku.
Vevo: https://www.youtube.com/user/30daysoflineVEVO
Youtube: https://www.youtube.com/user/30daysofline/videos
Soundcloud: https://soundcloud.com/make-music-agency/30daysofline-historia-prosta-singiel

Bandcamp: https://makemusicagency.bandcamp.com/album/historia-prosta-singiel
30daysofline tworzą: Mateusz Piątek  - gitara / wokal, Kacper Herba – bas, Oskar Maćkowski – gitara, Artur Chołoniewski – perkusja
Produkcja: 30daysofdline
Wydawca: Make Music Agency
INFORMACJE DODATKOWE:
Facebook: https://www.facebook.com/30daysofline

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz