wtorek, 17 stycznia 2017

6 Urodziny LupusUnleashed

Przyznajcie, że sześć lat to szmat czasu. Tyle czasu minęło od pierwszego posta na łamach LupusUnleashed i początku naszej muzycznej przygody z dzieleniem się z Wami tym czego słuchamy i co według nas jest warte Waszych uszu. Jak wygląda i jak będzie wyglądało LupusUnleashed wkraczające w siódmy (!) rok działalności?

Nie planujemy rewolucji choć jeśli się uda to za jakiś czas LU przejdzie małe modyfikacje w wyglądzie strony. Kiedy nastąpią i jak duże będą to zmiany jeszcze nie wiemy, ale jest pomysł by je zrobić. Chcielibyśmy by LU było jeszcze bardziej przystępne, czytelniejsze i jeszcze lepsze w obsłudze. Chcielibyśmy się dalej rozwijać także jeśli chodzi o współpracę i nowych redaktorów, którzy mamy nadzieję zostaną z nami dłużej i wniosą od siebie wiele ciekawych dźwięków i świeżego podejścia. Póki co nasza redakcja zostaje w takim samym składzie jak od połowy roku szczodrego, czyli ja i redaktor Łukasz Chamera. Niedługo znów ogłosimy poszukiwania nowego redaktora (lub redaktorki), ale o tym będzie w stosownym czasie. Planujemy także wrócić do Lupusowych Festów, czyli koncertów organizowanych przez nas, ale o tym czyli kiedy, gdzie i kto również będziemy informować w stosownym czasie.

Na początku lutego miał się pojawić drugi Q&A, ale niestety nie będzie go. Powód? Przyszło jedno pytanie - od naszej stałej czytelniczki Radiomuzykantki, na które odpowiemy wkrótce w formie pisemnej. Czy będą kolejne? Czas pokaże, ale jeśli sprawy będą się układać w taki sposób to nie tylko nam będzie smutno. Pół żartem pół serio, bo przecież żadnych represji nie wystosujemy, ale chodzi o fakt braku odzewu i brak pytań na które można by odpowiedzieć w ciekawej formule i pokazując kim jesteśmy. Jeśli chodzi o podcasty to tych w siódmym roku działalności na pewno nie zabraknie - zarówno "W Cztery Uszy", jak i planowanego nowego podcastu o nazwie "Wiadomości z wilczej jamy", które w pewnym sensie zastąpią zarzucone w połowie roku szczodrego podsumowania miesięczne. Jak to będzie wyglądało? Zobaczycie wkrótce. Nie zabraknie współpracy z Laboratorium Muzycznych Fuzji oraz Creative Eclipse, ciekawych płyt, wywiadów i relacji z koncertów na które się wybierzemy, a tych interesujących na pewno nie zabraknie.

Co zatem przyniesie nam rok, który nazwaliśmy szczęśliwym? Liczymy na ciekawe spotkania, udane koncerty oraz mnóstwo świetnych płyt, czego sobie, a szczególnie Wam życzymy, bo o muzyce piszemy ze słyszenia, ale zawsze z pasją! Zdmuchnijcie świeczki razem z nami i stay unleashed!

Redaktor naczelny bloga LupusUnleashed wraz z drugim redaktorem:
Krzysztof "Lupus" Śmiglak, Łukasz Chamera

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz