niedziela, 15 marca 2020

Zapowiedź: Wilk Kulturalny Numer 7/Kwiecień 2020

Cześć i czołem!

Sprawy w kraju i na świecie nie mają się póki co najlepiej, a ja nie zdołałem mimo obietnic na ten tydzień nic napisać. Nadrobię, bo oczywiście siedzę w domu, do czego również zachęcam. 

Poczytajcie książki, obejrzyjcie zaległe filmy i seriale, puście sobie koncert ulubionego zespołu lub posłuchajcie płyt - nie tylko tych znanych, ale także tych których jeszcze nie znacie oraz korzystajcie z licznych w obecnym czasie streamów wydarzeń bez udziału publiczności. Wytrwamy! 

Tymczasem - ogłoszenia koncertowe - na początek zwłaszcza odnośnie tego planowanego na kwiecień - będą za jakiś czas i oby do tego czasu sytuacja wyklarowała się na tyle, że nie tylko będzie można je ogłosić, ale także będą one mogły dojść do skutku.

Pewne jest zaś to, że w kwietniu lub może nawet nieco szybciej ukaże się kolejny kwietniowy numer Wilka Kulturalnego, czyli magzynowego spin-offa LU prawie na papierze, który postaram się skończyć już w najbliższym czasie. Mogę zaś i chcę się podzielić okładką i już zdradzić, co znajdziecie w nadchodzącym numerze naszego czasopisma. StayUnleashed!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz