poniedziałek, 18 września 2017

Patronat medialny: 20 lecie Medebor (22.09.2017, Protokultura, Gdańsk)


W piątek 22 września w gdańskiej Protokulturze odbędzie się koncert grupy Medebor, która będzie świętować dwudziestolecie istnienia oraz premierę najnowszej trzeciej pełnometrażowej płyty studyjnej zatytułowanej "Dark Eternal". Blog LupusUnleashed objął koncert patronatem medialnym*. Zapraszamy!

O imprezie zespół pisze następująco:

Witamy !

Chcielibyśmy was serdecznie zaprosić na nasz koncert z okazji dwudziestolecia. Jest to dość poważny wiek, wiec imprezę też robimy na poważnie a do tego będziemy opijać wydanie naszej najnowszej płyty "Dark Eternal" za pośrednictwem wydawnictwa Via Nocturna z czego równie się bardzo cieszymy!

Koncert będzie podzielony na 2 części, najpierw zaprezentujemy wam nową płytę w całości, a po krótkiej przerwie zagramy przekrojowo numery z całego okresu począwszy od pierwszych demówek. Mamy nadzieję że to ponad 2 godzinne granie zaspokoi większość z was, my mamy zamiar bawić się świetnie do czego i was zachęcamy !

* Notka pojawia się dopiero teraz, dla przypomnienia, bo o samym koncercie informowaliśmy już na naszych lamach (na facebooku, twitterze oraz po prawej stronie bloga w boksie "Koncerty, którym patronujemy").

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza