poniedziałek, 6 października 2014

Konkurs 3: Slash - World On Fire


Nie ma co ukrywać, że trzeci album Slasha objawieniem nie jest i szczerze wątpię, żeby ktoś się czegoś takiego spodziewał. To przede wszystkim solidny album. Brzmieniowo i kompozycyjnie niczego mu nie brakuje. Może gdyby był krótszy, byłby jeszcze lepszy, ale i tak słucha się go przyjemnie. A tego przecież wymaga się od Saula Hudsona i jego gitary. - tymi słowami zakończyliśmy naszą recenzję "World On Fire". Egzemplarz tej płyty możecie zaś zgarnąć w naszym konkursie, którego szczegóły podajemy w rozwinięciu.

Co trzeba zrobić? Wystarczy przysłać odpowiedź na jedno pytanie. Spośród przysłanych do nas maili z odpowiedziami, Redakcja LU wybierze jednego szczęśliwca, która płytę otrzyma. Czemu tylko jednego? Bo jeden egzemplarz posiadamy. Odpowiedź opublikujemy na łamach bloga. Nagrodę wyślemy pocztą lub przekażemy osobiście.

"Jak mawiał mój chirurg, jeśli masz umrzeć - umrzyj z uśmiechem na twarzy!" Joker
A pytanie brzmi:

Przyjrzyj się dokładnie grafice z okładki "World On Fire" - wymień jak najwięcej kulturowych odniesień, które na niej zawarto. Co według Ciebie te elementy symbolizują?

W temacie wpisujemy: "Slash On Fire" - inne nie będą brane pod uwagę! Odpowiedzi przysyłajcie na nasz adres mailowy: lupusunleashed@onet.pl w terminie od 6 października do 14 października. Wyniki ogłosimy 16 października! Gotowi? Zatem do dzieła!

Płytę możecie wygrać dzięki uprzejmości Warner Music Polska.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz