środa, 17 listopada 2021

LupusUnleashed przedstawia: Muzyczny Tartak - Konstanty Kostka (26.11.2021, Tartaczna 2, Gdańsk) ODWOŁANY


 

LupusUnleashed wraca do organizacji koncertów! Mniejsza skala, lokalni artyści (choć kto wie, co przyniesie przyszłość), nowe miejsce na mapie Gdańska! Szczegóły cyklu i pierwszego wydarzenia w rozwinięciu!


Muzyczny Tartak to cykl koncertów odbywających się w klubokawiarni Tartaczna 2 (znajdującej się przy ulicy Tartaczna 2 w Gdańsku vis-a-vis Technikum Łączności) w ramach których zapraszamy nie tylko lokalne zespoły i artystów muzycznych poruszających się po szeroko pojętej alternatywie, muzyce jazzowej i elektronicznej.

Naszym pierwszym gościem będzie młody trójmiejski muzyk Konstanty Kostka, który o sobie pisze następująco:

Muzyk znad morza, autor wydanej w 2019 przez Latarnia records kasety "flądra". W oczekiwaniu na nowe wydawnictwo zaprezentuje z kolegami repertuar złożony z szlagierów bałtyckiego funku, kilku nowych kompozycji oraz paru mniej lub bardziej znanych coverów.

W składzie zespołu niezastąpieni Kuba Krzanowski na perkusji i Kacper Rutkowski na gitarze basowej oraz Konstanty kostka na instrumentach klawiszowych.

Przybywajcie licznie. Wstęp bezpłatny! Niech polecą wiórki!

https://fb.me/e/1XlTDcUfn

AKTUALIZACJA: 25.11.2021 WIADOMOŚĆ OD TARTACZNEJ 2

Nasi Drodzy,
z przyczyn od nas niezależnych niestety jesteśmy zmuszeni odwołać jutrzejszy koncert z dnia na dzień, za co bardzo mocno przepraszamy. Konstanty Kostka chętnie zagra w przyszłym roku, więc o nowym terminie tej edycji Muzycznego Tartaku powiadomimy wkrótce!
Osoby zainteresowane przyjściem i tak, bardzo zapraszamy! Mamy pyszne zapiekanki, duży wybór piw kraftowych oraz świeżo podpięty keg na trzecim kranie.
Trzymajcie się zdrowo i do zobaczenia na kolejnym koncercie, którego wykonawcę ogłosimy wkrótce! 
Pozdrawiamy, ekipa Tartacznej 2 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz