Kontakt - dla zespołów

Zespół wydaje po wielu bojach ze składem i męczącą sesją nagraniową debiutancki materiał, chce zaistnieć, chce dotrzeć i grać koncerty. Czasami lokalne podwórko to za mało, czasami warto promocję materiału dać do odsłuchu nie tylko znanym portalom, czasopismom muzycznym czy zinom internetowym, ale także zwykłym słuchaczom - nie tylko fanom i kolegom. Ale także po to by zyskać przychylność nowych fanów już nie tylko z rodzinnego miasta czy województwa, ale nawet kraju i być może zagranicy.

Jeśli chcesz abym napisał o Waszym materiale, spróbował pomóc w promocji, rozreklamowaniu Waszej kapeli, poznać opinię innych, przy pomyślnych wiatrach nie tylko moją, zwrócić uwagę szerszej publiczności - napisz!
Na pewno dogadamy się w kwestii takiego tekstu. Nie pobieram za to opłat, nie czerpię żadnych korzyści finansowych, wreszcie nie rozpowszechniam otrzymanego materiału. A z każdej, nawet negatywnej recenzji, warto się cieszyć, następnie brać każdą opinię pod rozwagę i przede wszystkim rozwijać się, bo oto przecież w tym całym interesie chodzi.

KONTAKT:
lupusunleashed@onet.pl

Pozdrawiam Lupus

Ps.
Bardzo proszę nie przysyłać na ten adres zażaleń czy "bomb błotnych", do tego służy komentarz pod każdym tekstem, a jeśli wyjątkowo ktoś mnie chce obrzucić i obrazić, najlepiej niech zachowa to dla siebie. Kultura zobowiązuje i tego się trzymajmy.