czwartek, 22 września 2022

LupusUnleashed przedstawia: Muzyczny Tartak - Zuzanna Wężyk i goście (7.10.2022,Tartaczna 2, Gdańsk)


 

Październik to ten dziwny miesiąc kiedy jest zimno, deszczowo i szaro, a na drzewach jest coraz mniej liści. W Tartacznej 2 w Gdańsku  jednakże będzie inaczej: kolorowo i rześko, zupełnie jakby lato się wcale nie skończyło. W piątek 7 października zagra bowiem w gdańskiej klubokawiarni Zuzanna Wężyk wraz ze swoimi gośćmi. Więcej o kolejnej odsłonie Muzycznego Tartaku w rozwinięciu!


Muzyczny Tartak to cykl koncertów odbywających się w klubokawiarni Tartaczna 2 w ramach których zapraszamy nie tylko lokalne zespoły i artystów muzycznych poruszających się po szeroko pojętej alternatywie, muzyce jazzowej i elektronicznej.


Zuzanna Wężyk - gitarzystka, wokalistka i kompozytorka z Gdańska. Wielokrotnie nagradzana na ogólnopolskich  i międzynarodowych konkursach gitarowych. Zuzanna jest również związana z Salzburgiem i Londynem, gdzie między innymi doskonaliła warsztat gry na gitarze i kompozycji filmowej. Od 2019 roku współpracuje z grupą twórczą Acid Grasss Records, z którą w grudniu 2020 wydała "EP 2020", minialbum z autorską muzyką gitarowo-wokalną:

htttps://zuzawezyk.bandcamp.com/album/ep-2020

Podczas koncertu w Tartacznej 2 będzie można usłyszeć można jej autorskie kompozycje, w tym nowe single, które ujrzą światło dzienne jeszcze w bieżącym roku. 7 października wystąpi w niecodziennej odsłonie i wspaniałymi gośćmi na scenie:

Zuzanna Wężyk - wokal/gitara https://www.instagram.com/muzotok/

Ola Sol - wokal/klawisze https://www.instagram.com/olasol/

Filip Arasimowicz - bas https://www.instagram.com/filip.arasimowicz/

Stachu Nowodworski - perkusjonalia https://www.facebook,com/dendrosonic.dendrodubz

Start: 19:00

Link do wydarzenia:  https://www.facebook.com/events/820369302468362?ref=newsfeed

Wstęp wolny! Ilość miejsc ograniczona! Niech polecą wiórki!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz