Wstępniak

Parafrazując słowa Leonarda Meyera: Szkice te piszemy ze słyszenia.

Przedstawiam(y) zarówno dawno zapomniane zespoły, te znane jak i zupełnie nowe grupy,  a także najróżniejsze zjawiska muzyczne - wszystko w ramach muzyki, której słucham(y) na co dzień. Blog LupusUnleashed to recenzje, relacje, około muzyczne polemiki czy refleksje nad znanym i nieznanym, również nad kondycją trójmiejskiej i polskiej sceny muzycznej (również na blogach i portalach, z którymi współpracuje redaktor naczelny, czyli Lupus).

To oceny i subiektywne opinie (obowiązku na przyznanie racji nie ma, a każde słowo krytyki, czy ocena z innego punktu widzenia jest mile widziana - oczywiście w granicach dobrego zachowania i smaku). To także podróż w historię oraz labirynty dźwięków - bluesa, jazzu, rocka i szeroko pojętego metalu, ale także czasami tych nieznanych szerzej gatunków muzycznych, bez pomocy nici Ariadny.

Wreszcie,  naszym celem jest zachować od zapomnienia i sprowokować do własnych poszukiwań muzycznych, do refleksji nad tym czego się słucha - nie tylko uchem, ale całym sobą - duszą.

Życzymy miłej lektury! Lupus, Wójcik oraz Łukasz Chamera

Update: [Gdynia, 25 VIII 2015]

2 komentarze: